1 Ostutingimused

1.1 Üldised tingimused kehtivad Bomond.ee e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Bomond.ee omaniku (FASHION BRANDS OÜ)

1.2 Üldised tingimused ei saa vastuolus olla Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning vajadusel (vaidluste või puuduva informatsiooni puhul) on antud normidega täiendatud.

1.3 FASHION BRANDS OÜ ei ole käibemaksukohuslane. Bomond.ee e-pood müüdavate toodete hinnad on toodud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu 0%.

1.4 Bomond.ee jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja hinnakirja ühepoolselt muuta oma tegevuse efektiivsuse, konkurentsivõimelisuse, edaspidise arenemise, teenuste ja kaupade sortimendi täiendamise või reorganiseerimise eesmärgil.

NB! Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates nimetatud informatsiooni ilmumise momendist.

1.5 Kodulehel võib esineda illustratiivse tähendusega tootepilte, nendel juhtudel on hetkel saadaolevad värvi/materjali valikud esitatud tootevaates.

1.6 Bomond.ee kasutab Kliendi esitatud informatsiooni ainult Kliendi ostutellimuse täitmiseks. Bomond.ee ei avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud informatsiooni kolmandatele osapooltele, v.a seadusega ettenähtud juhtudel.

1.7 Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

1.8 Bomond.ee ja Klient soovivad kaubelda Bomond.ee veebilehekülje www.Bomond.ee kaudu käesolevas dokumendis sätestatud tingimustel. NB! Bomond.ee internetipoes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

1.9 Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja Bomond.ee Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest, ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

1.10 Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui ka Bomond.ee-l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaebuste komisjoni või Kohtusse.

2 Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

2.1 E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole. Klient maksa kohaletoimetamise eest. Kohaletoimetamise viisid on:

  1. smartpost pakiautomaat;
  2. omniva postkontor või pakiautomaat;
  3. kauba kättesaamine Tallinna väljastuspunktist aadressil Pirni 12, Tallinn.

2.2 Peale Lepingu jõustumist vastavalt tingimuse punktile 1.1. ja 1.8. ning eeldusel, et punkt on täidetud, toimetatakse tooted, peale saabumist Bomond.ee lattu, Kliendile, Kliendi poolt tellimuses esitatud kontakttelefoni teel,või e-postil, eelnevalt kokku lepitud ajal.

2.3 Juhul, kui tarneaeg ei vasta toote juures esitatud informatsioonile või Kliendile teatatud tarneajale ning on ilmne, et toote kohaletoimetamine määratud tarnetähtaja jooksul ei ole võimalik Bomond.ee`st mittesõltuvatel asjaoludel, kohustub Bomond.ee teavitama Klienti tarneaja muutumisest tellimuses esitatud kontakttelefoni või e-posti teel 3 tööpäeva jooksul peale informatsiooni saabumist Bomond.ee –sse.

2.4. Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendill õigus oma tellimus tühistada. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3 tööpäeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist e-posti aadressile "Tagasiside" kaudu.

3 Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

3.1 Kliendil on õigus kaup tagastada 14. tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata (kliendil on õigus kaubaga tutvuda viisil, nagu see on lubatud tavapäraselt poes ning klient vastutab kaubaga tutvumisel kauba väärtuse vähenemise eest, kui ta on kaupa kasutanud eeltoodust muul viisil). Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode ei tohi omada kasutamise märke (määrdunud, parfüümi lõhn, kahjustatud), tagastatav toode peab olema siltidega ja orginaalpakendis. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, kaubal sildid eemaldatud ei kuulu toode tagastamisele ega ka ümbervahetamisele. Bomond.ee ei ole kohustatud tagasi võtma kaupa, mille seisukord on halvenenud, halvenenud kauba transpordikulud kannab Tarbija.

3.2 Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt aluspesu, ujumis- ja päevitusriided, sukad-sokid, avatud pakendiga kosmeetika, parfüümid hügieenitooted, toidukaubad, joogid, tekid ja padjad) 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

3.3 Tellimusest taganemise korral tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa Teie pangakontole esimesel võimalusel (tavaliselt 3 tööpäeva jooksul), kuid mitte hiljemalt 14 päeva jooksul tagastatud kauba saabumisest bomond.ee lattu.

NB! Bomond.ee palub enne tellimust tähelepanelikult võrrelda oma suurused suuruse reaga ning arvestada kanga omadusi. Tagastatud kauba kohaletoimetamise eest maksab klient!

3.4 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise soov vabas vormis ning saata see e-postile info@bomond.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Registreeritud kasutajatel on võimalus ka vormistada kauba tagastamise avaldus oma konto kaudu.

3.5 Kaup võite tagastada:

  • postkontorisse juriidilisel aadressil Harjumaa, Tallinn, Amburi tn 13-8, 11711 (telefoninumber +3725573704)
  • Omniva pakiautomaati - Tallinna Stroomi Keskuse pakiautomaat (telefoninumber +3725573704)
  • Itella Smartpost pakiautomaati - Tallinna Stroomi Keskus (telefoninumber +3725573704)
  • kontorisse aadressil Harjumaa, Tallinn, Pirni 12, 10617

4 Tellitud kauba eest tasumine

4.1 Toodete eest saab Klient tasuda:

  1. arve alusel läbi internetipanga (ettemaksu arve saadetakse märgitud Kliendi poolt meiliaadressile);
  2. kasutades pangalingi;
  3. pangakaardiga toote kätte saamisel posti esindusest või pakiautomaatist (ainult meie püsiklientidele).

4.2 Bomond.ee e-müügikeskkonnas 100% tootehinna tasumine on soovituslik, või 100% kui tee saate toote kätte. Oma valmisolekust toodete kohaletoimetamiseks teavitab Bomond.ee Klienti kontakttelefonil, või e-postil.

5. Oksjoni tingimused

5.1. Fashion Brands OÜ korraldab oksjoneid facebook'i veebilehel.

5.2. Oksjoni võitja on kohustatud kauba välja ostma 1 päeva jooksul.

5.3. Kui kasutaja keeldub oksjoni kaupa välja ostma või ei võta Bomond.ee-ga ühendus 1 päeva jooksul, võib Bomond.ee pakkuda kaupa eelmisele pakkujale või oksjoni tühistada.

5.4. Kasutaja kinnitab, et on tutvunud enne pakkumise tegemist oksjonil pakutava kaubaga. Oksjonil võidetud kaupa ei ole võimalik Bomond.ee-le tagastada.

5.5. Oksjoni puhul kehtivad võidetud kaubale transporditasud: Ise järgi 0 eur, pakiautomaati 3 eur

6 Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@bomond.ee või helistada telefonil: +3725573704 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Firma rekvisiidid:

Fashion Brands OÜ
Registrikood: 12698394
Juriidiline aadress: Harjumaa, Tallinn, Amburi tn 13-8, Põhja-Tallinna linnaosa, 11711
Tegevuskoht: Harjumaa, Tallinn, Pirni 12, 10617
Panga nimetus: SWEDBANK
Pangakonto: EE852200221063516158